Autoskola ABC piedāvājums dod iespēju iegūt B-KATEGORIJAS autovadītāja apliecību ar atlaidi un četras brauksānas nodarbības pa 45.min. BEZ MAKSAS .

Kā saņemt atlaidi

Lai saņemtu atlaidi un iegūtu četras brauksānas nodarbības pa 45.min. BEZ MAKSAS, tev jāpiesakās autoskolā B kategorijas vadītāja apliecības iegūšanai līdz šī gada novembra beigām atsaucoties uz akciju “BRAUKŠANAS DĀVANĀ”.

Kursants tiek ieskaitīts par reģistrētu brīdi, kad veikts pirmais maksājums. Šajā gadījumā tā ir pirmā iemaksa 50.00 eur apmērā. Pārējo apmaksu iespējams veikt līdz teorijas kursa beigām, taču ne vēlāk kā līdz braukšanas nodarbību uzsākšanai.

B Kategorija

Nepieciešamais

Maksa EUR

Reģistrācija

15 (bija 25)

Dokumentu noformēšana

15 (bija 25)

Teorijas kurss

15 (bija 48)

Teorijas eksāmens

7 0

Braukšanas nod. 45 min.:

15.00 (16 braukšanas,bija 20)

Braukšanas eksāmens

35

CSDD teorijas eksāmens

12.63

CSDD braukšanas eksāmens

38.53

Kopā

371

Izmanto šo iespēju un piesakies autovadītāja apliecības iegūšanai Autoskola ABC jau šodien!