Kas nepieciešams, lai piedalītos online nodarbībās?

Viss, kas tev nepieciešams, lai piedalītos online teorijas nodarbībās ir dators (derēs arī planšete vai telefons), ar stabilu interneta pieslēgumu. Lekcijas notiek Zoom aplikācijā, tāpēc ērtāk, ja to ielādēsi attiecīgajā ierīcē, bet iespējams izmantot arī Zoom interneta versiju.

Ņem vērā, ka neatkarīgi no ierīces ko izvēlies izmantot, nepieciešama iespēja nodarbībai pieslēgties ar video starpniecību, lai pasniedzējs varētu pārliecināties par to, ka nodarbība tiek apmeklēta un students visas nodarbības laikā ir uz vietas un seko līdzi notiekošajam.

Vai online nodarbības tiek skaitītas kā pilnvērtīgas nodarbības?

Visas online nodarbības tiek reģistrētas tāpat, kā teorijas apmācība klātienē. Tieši tāpēc nepieciešams nodarbībām pieslēgties ar video starpniecību. CSDD patur iespēja jebkurā laikā pārbaudīt to, kā notiek online apmācība, tāpēc gadījumos, ja lekcijas laikā tiek izslēgta kamera, attiecīgā nodarbība netiks ieskaitīta.

Kādās kategorijās iespējams apgūt teoriju online režīmā?

Online teorijas apmācība Autoskola ABC notiek A un B kategorijās. Proti, teoriju online iespējams apgūt tāpāt, kā Autoskola ABC klātienes teorijas apmācībās.

Vairāk par to, kāpēc izvēlēties iespēju apgūt teoriju online vari uzzināt šeit.