Dotajā brīdī visas Autoskola ABC teorijas kursu grupas notiek attālināti, online režīmā!

Attālinātas teorijas mācības

Autoskolas teorētiskās daļas apgūšana neklātienē (online) kļuvusi par teju pašsaprotamu piedāvājumu no neskaitāmām autoskolām visā Latvijā.

Šādu iespēju piedāvā arī Autoskola ABC.

Tāpēc jautājums par to vai teorētisko zināšanu apguvu neklātienē ir tā vērta, kļūst arvien aktuālāks.

Šeit jāņem vērā divi būtiski faktori.

Tavas ērtības un nodarbību kvalitāte.

Mācies, lai arī kur tu atrastos

Mācības neklātienē ikvienam autoskolas audzēknim sniedz lielisku iespēju, apgūt teorētiskās zināšanas neatkarīgi no atrašanās vietas.

Tev vairs nav jāuztraucas par to vai paspēsi uz nodarbību otrā pilsētas galā vai par iespēju to apmeklēt, ja kāda jebkāda iemesla dēļ nevari ierasties uz klātienes nodarbību.

Līdz ar to, tev nekad nebūs jādomā par nepieciešamību noklausīties attiecīgo teorijas daļu ar citu grupu. Tava grupa vienmēr būs tev blakus. Vēl jo vairāk, neveidosies lieki tēriņi par mācību vietas sasniegšanu, turklāt ietaupīsi citkārt ceļā iztērēto laiku.

Bet kā ar attālināto mācību kvalitāti?

Nemainīga kvalitāte teorijas apguvei

Tāpāt kā klātienes mācības, arī neklātienē pasniedzēji atzīmēs visus nodarbības apmeklētājus, jo saskaņā ar LR MK noteikumiem, visu nodarbību apmeklējums ir obligāts.

Galvenais, lai veiksmīgu sekotu līdzi nodarbību norisei, kursantam jāparūpējas par atbilstošu tehnisko nodrošinājumu. Citiem vārdiem sakot, stabils interneta savienojums nāks tikai par labu.

Ja neskaita to, ka mācoties neklātienē vari ērti zvilnēt dīvānā, viss pārējais notiek tieši tā pat kā klātienes nodarbībās. Tiek paskaidrots viss nepieciešamais, kursantiem tiek dota iespēja uzdot jautājumus uz kuriem pasniedzējs sniedz atbildes un kurss norit saskaņā ar programmu, kas ļauj piekļūt visiem saistošajiem materiāliem.